Porok belsőleges oldathoz

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 10x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik.
1694 Ft
169 Ft/db

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 20x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik.
2482 Ft
124 Ft/db

Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves, vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza, tüneteinek, mint például fejfájás, lázas állapot, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.
1824 Ft
182 Ft/db

Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

Rövid távon enyhíti az influenza tüneteit, amik lehetnek: fejfájás, hidegrázás, fájdalom, eldugult orrjáratok és torokfájás.
1990 Ft
199 Ft/db

Coldrex Maxgrip Mentol és Erdei Gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz 10x

A Coldrex Maxgrip port alkalmazza a megfázás és influenza tüneteinek rövid távú enyhítésére, beleértve az alábbi tüneteket is: fejfájás, láz, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, orrmelléküreg gyulladás és a vele járó fájdalom.
1990 Ft
199 Ft/db

Doluxio Combi 500 mg/12,2 mg por belsőleges oldathoz 12x

A megfázás és az influenza tüneteinek, pl. fájdalom, fejfájás és orrdugulás enyhítésére, valamint a láz csökkentésre alkalmazható felnőtteknél és 16 évesnél idősebb serdülőknél.
1434 Ft
120 Ft/db

Flunathan Sandoz 1000 mg/12,2 mg por belsőleges oldathoz 10x

A Flunathan Sandoz egyrészt fájdalomcsillapító hatású paracetamolt tartalmaz, ami enyhíti a fájdalmakat és csökkenti a lázat, valamint fenilefrint, egy, az orrnyálkahártya duzzanatát csökkentő hatóanyagot, ami az orrdugulás tüneteit csillapítja. Megfázás és az influenza tüneteinek, pl. fájdalom, fejfájás és orrdugulás enyhítésére, valamint a láz csökkentésre alkalmazható.
1599 Ft
160 Ft/db

Flunathan Sandoz 500 mg/12,2 mg por belsőleges oldathoz 10x

A Flunathan Sandoz egyrészt fájdalomcsillapító hatású paracetamolt tartalmaz, ami enyhíti a fájdalmakat és csökkenti a lázat, valamint fenilefrint, egy, az orrnyálkahártya duzzanatát csökkentő hatóanyagot, ami az orrdugulás tüneteit csillapítja. Megfázás és az influenza tüneteinek, pl. fájdalom, fejfájás és orrdugulás enyhítésére, valamint a láz csökkentésre alkalmazható.
1499 Ft
150 Ft/db

Neo Citran belsőleges por felnőtteknek 10x

A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek és 14 évesnél idősebb serdülőknek a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére alkalmazandó.
2064 Ft
206 Ft/db

Neo Citran belsőleges por felnőtteknek 14x

A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek és 14 évesnél idősebb serdülőknek a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére alkalmazandó.
Megtakarítás: 397 Ft
2496 Ft
2099 Ft
150 Ft/db

Neo Citran belsőleges por felnőtteknek 6x

A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek és 14 évesnél idősebb serdülőknek a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére alkalmazandó.
1541 Ft
257 Ft/db

Neo Citran Cold and Sinus por belsőleges oldathoz 10x

A Neo Citran Cold and Sinus a megfázás és az influenza tüneteivel, például fájdalommal, fejfájással és/vagy lázzal járó orrdugulás és melléküregi váladéklerakódás rövid távú enyhítésére alkalmazandó.
2052 Ft
205 Ft/db

Neo Citran Max köptetővel por belsőleges oldathoz 10x

A Neo Citran Max köptetővel megfázás, meghűlés és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére szolgál. Ezek közé a tünetek közé tartozik az enyhe/közepes erősségű fájdalom, láz, orrdugulás és hurutos köhögés. A Neo Citran Max köptetővel kizárólag felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára javasolt.
Megtakarítás: 302 Ft
2492 Ft
2190 Ft
219 Ft/db

Rubophen Thermo citrom ízű granulátum belsőleges oldathoz 12x

A Rubophen Thermo granulátum az influenza és megfázás tüneteinek enyhítésére használható, beleértve a lázat, fejfájást, torokfájást, izom és ízületi fájdalmakat, továbbá enyhíti az orr és az orrmelléküregek dugulását és ezáltal megkönnyíti a légzést. A Rubophen Thermo felnőtteknél és 12 éves kor feletti serdülőkorúaknál alkalmazható.
Megtakarítás: 142 Ft
1741 Ft
1599 Ft
133 Ft/db

Rubophen Thermo citrom ízű granulátum belsőleges oldathoz 6x

A Rubophen Thermo granulátum az influenza és megfázás tüneteinek enyhítésére használható, beleértve a lázat, fejfájást, torokfájást, izom és ízületi fájdalmakat, továbbá enyhíti az orr és az orrmelléküregek dugulását és ezáltal megkönnyíti a légzést. A Rubophen Thermo felnőtteknél és 12 éves kor feletti serdülőkorúaknál alkalmazható.
1064 Ft
177 Ft/db

Rubophen Thermo cseresznye ízű granulátum belsőleges oldathoz 12x

A Rubophen Thermo cseresznye ízű granulátum az influenza és megfázás tüneteinek enyhítésére használható, beleértve a lázat, fejfájást, torokfájást, izom és ízületi fájdalmakat, továbbá enyhíti az orr és az orrmelléküregek dugulását és ezáltal megkönnyíti a légzést. A készítmény felnőtteknél és 12 éves kor feletti serdülőkorúaknál alkalmazható.
Megtakarítás: 142 Ft
1741 Ft
1599 Ft
133 Ft/db

Rubophen Thermo cseresznye ízű granulátum belsőleges oldathoz 6x

A Rubophen Thermo cseresznye ízű granulátum az influenza és megfázás tüneteinek enyhítésére használható, beleértve a lázat, fejfájást, torokfájást, izom és ízületi fájdalmakat, továbbá enyhíti az orr és az orrmelléküregek dugulását és ezáltal megkönnyíti a légzést. A készítmény felnőtteknél és 12 éves kor feletti serdülőkorúaknál alkalmazható.
1064 Ft
177 Ft/db

Rubophen Thermo cukormentes citromízű granulátum belsőleges oldathoz 12x

A Rubophen Thermo cukormentes granulátum az influenza és a megfázás tüneteinek enyhítésére használható, beleértve a lázat, fejfájást, torokfájást, izom- és ízületi fájdalmakat, továbbá enyhíti az orr és az orrmelléküregek dugulását, és ezáltal megkönnyíti a légzést. A készítmény felnőtteknél és 12 éves és annál idősebb serdülőkorúaknál alkalmazható.
Megtakarítás: 365 Ft
1764 Ft
1399 Ft
117 Ft/db

Rubophen ThermoPlus por belsőleges oldathoz 10x

A Rubophen ThermoPlus a megfázás és az influenza tüneteinek rövid távú kezelésére, fejfájás és egyéb fájdalmak, orrdugulás és torokfájás, hidegrázás és láz enyhítésére, valamint a hurutos köhögés enyhítésére alkalmazzák.
Megtakarítás: 355 Ft
1854 Ft
1499 Ft
150 Ft/db

Rubophen ThermoPlus por belsőleges oldathoz 6x

A Rubophen ThermoPlus a megfázás és az influenza tüneteinek rövid távú kezelésére, fejfájás és egyéb fájdalmak, orrdugulás és torokfájás, hidegrázás és láz enyhítésére, valamint a hurutos köhögés enyhítésére alkalmazzák.
1196 Ft
199 Ft/db

SymptoMed Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

A SymptoMed Wick citrom ízű por hatékonyan csökkenti a megfázás és az influenza tüneteit, így a fejfájást, lázat, általános fájdalmat, orrdugulást és torokfájást. 1000mg paracetamol és 12,2mg fenilefrin-hidroklorid tartalom tasakonként.
Megtakarítás: 265 Ft
1964 Ft
1699 Ft
170 Ft/db

SymptoMed Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz 5x

A SymptoMed Wick citrom ízű por hatékonyan csökkenti a megfázás és az influenza tüneteit, így a fejfájást, lázat, általános fájdalmat, orrdugulást és torokfájást. 1000mg paracetamol és 12,2mg fenilefrin-hidroklorid tartalom tasakonként.
1294 Ft
259 Ft/db

TriActin Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

A TriActin Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan csökkenti a megfázás és az influenza tüneteit, így a fejfájást, általános fájdalmat, torokfájást, lázat, orrdugulást és a hurutos köhögést. 500mg paracetamol, 10mg fenilefrin-hidroklorid és 200mg gvajfenezin tartalommal tasakonként.
Megtakarítás: 243 Ft
2042 Ft
1799 Ft
180 Ft/db

TriActin Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz 5x

A TriActin Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan csökkenti a megfázás és az influenza tüneteit, így a fejfájást, általános fájdalmat, torokfájást, lázat, orrdugulást és a hurutos köhögést. 500mg paracetamol, 10mg fenilefrin-hidroklorid és 200mg gvajfenezin tartalommal tasakonként.
1452 Ft
290 Ft/db
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
"A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
Online patika
Szolgáltatások
Statimpatika.hu